Roosid

Näitan ainukest tulemust

Roosidest paremad võivad olla ainult meie roosid

Tänapäeval võib roose osta pea igal tänavanurgal, kuid värskeid roose ei ole just nii kerge leida. Valides lilli lilleputkas või lillepoes näivad kõik roosid ilusad ning värsked, kuna ruumis, kus lilled asuvad, hoitakse kindlat temperatuuri, mis on lilledele parim (paljud lilled, mis on vaasis, säilivad kõige paremini umbes 5 kraadi juures).

Millised ebameeldivused võivad roosidega kaasneda?

Tihti võib juhtuda, et peale ühte ööd soojas korteris olnud lillekimp muutub koledaks, õienupud vajuvad longu ning lehed kuivavad ära. Väga ebameeldiv olukord nii inimesele, kes lilled kinkis, kui ka inimesele, kellele lilled kingiti. Kuid iga tüdruk tahab oma buketti imetleda nii kaua kui võimalik, mitte kurvastada buketi närtsimise tõttu.

Roosid on austuse ning armastuse sümbol ning seepärast tuleb kindlasti valida kvaliteetsed roosid. Te ju ei soovi, et sümbol teie armastusest juba järgmisel päeval ära närtsiks. Ega siis niisama ei räägita, et kui roosid püsivad kaua ilusana, siis järelikult valiti ja kingiti need armastusega.

Millised on meie roosid?

Kui meilt tellitakse bukett, valime sinna roose erilise armastusega. Pole vahet, kas tegu on põõsasroosidega või hoopis roosiga, millel on väga pikk vars, lilled on alati värskelt lõigatud ning nende õienupud ideaalselt tugevad, mis garanteerib kauaks buketi kauni välimuse (kuni 7 päeva!) ning ka inimese rahulolu, kellele buketi kingite. Meie lilled on taskukohase hinnaga, kuid püsivad kaua ilusana! Valige meie suurest ja kirevast kataloogist kaunid sametised lilled, ootame teie tellimusi!

Menu
Ostukorv on tühi