Pulmakimbud

Showing 1–36 of 41 results

Pulmakimp

Missugune on tõeline pruut? Valges kleidis, pruudiloor peas, ideaalse soengu ja meigiga, abikaasa käevangus, kellel on seljas asjalik ülikond, rinnus lillekimbuke, sõrmes sõrmus… Kas ka teie tunnete, et siin nimekirjas on midagi puudu?

Puudu on nimelt lilled! Just pruudi lillekimp loob piduliku atmosfääri, rõhutab imekauni pruudi õrnust ning kimbul on tähtis rõhk pruudi üldise väljanägemise juures.

Pulmakimp ja lillekimbuke peigmehe rinnus kui siduv lüli. Nad ei ole seal vaid esteetilisel põhjusel, vaid omavad ka sügavat tähendust. Peigmehe kingitud lilled on siira armastuse sümboliks. Keegi ju ei taha, et see sümbol oleks maitsetu, närbuks kiiresti ja muutuks koledaks juba peale lühikest jalutuskäiku?

Ideaalsed aksessuaarid kõige tähtsamaks päevaks

Seepärast jätke oma pulmakimp meie hooleks. Me valime armastuse ja hoolega teie kimpu iga õiekese ja lehekese nii, et need sobiks pruudiga ideaalset kokku. Meie lilled on vastupidavad nii palaval suvel kui ka külmal talvel. Valige välja kõige ilusam pulmakimp, hind ja kvaliteet rõõmustavad teid kindlasti. Võite olla kindel, et teie kimbu pärast hakkab peo lõpus tõeline võitlus pruudi sõbrannade seas.

Teie elu kõige tähtsamaks päevaks on peale imeilusate bukettide meilt võimalik ka eraldi juurde osta erinevaid aksessuaare, mis on samuti seotud lilledega:

  • lillekimbukesi rõivastele;
  • käevõrusid pruutneitsidele;
  • kaunistusi laudadele ning autole.

Tellides meilt, toome lilled kohale teie etteantud ajaks minutitäpsusega, kuna meie mõistame, et pulmad peavad mööduma ideaalselt.

Menu
Ostukorv on tühi