Valged roosid

Näitan ainukest tulemust

Valged roosid on ammusest ajast olnud puhtuse, süütuse ja õrnuse sümbol. Nende sümboolne tähendus ulatub juurtega iidsetesse aegadesse, kui valge värv seostus jumalikkuse ja vaimsusega. Ka kristlikus traditsioonis hakkasid need sümboliseerima neitsilikkust ja jumalikku taju. Traditsioon kinkida valgeid roose on meieni jõudnud kaugest minevikust ja aja jooksul on neist kaunitest lilledest saanud erinevate pidude ja tähtpäevade lahutamatu osa.

Valgetest roosidest kimp

Tänu oma elegantsusele ja ilule on need taimed muutunud lilleseadete lahutamatuks osaks. Kombineerides valgeid roose roheliste või muus toonis taimedega annab see lilleseadetele värskuse ja harmoonia. Nende neutraalne värv sobib ideaalselt kokku teiste lilledega, pakkudes floristidele lõputult võimalusi eksperimenteerimiseks ja kunstiteoste loomiseks.

Valged roosid on pulmakimpudeks valitavate lillede seas vaieldamatult esikohal. Need sümboliseerivad puhtust ja süütust, mis vastab suurepäraselt armastuse ja abielutõotuse teemale. Kannikese floristid suudavad valgetest roosidest neid roheliste taimedega kombineerides või muid aktsente lisades luua peeni ja elegantseid meistriteoseid.

Floristid kasutavad neid efektsete lilleseadete loomiseks laudadele või ruumide kaunistamiseks. See ilu rõhutab sündmuse pidulikkust.

  • Lillekorvid

Imetluse ja tunnustuse sümbolina kingitavates lillekorvides näevad valged roosid suurepärased välja. Kaunistuselementide, näiteks inkaliiliate või kipslille lisamine aitab luua viimistletud ja stiilseid kingitusi.

Mis puhul ja kellele valgeid roose kinkida

Need lilled sobivad ideaalselt kingitusteks erinevates olukordades. Need on rõõmu ja helgete tunnete sümbol ning sobivad seega igaks puhuks ja pidulikuks sündmuseks. Pulmas sümboliseerivad valged roosid armastuse puhtust ja õrnust. Valgete rooside aeg saabub ka kurbuse ja kaastunde hetkedel, kuna need väljendavad ka sügavat austust ja leina.

Ostke valgeid roose e-lillepoest Kannike

Lillepood Kannike pakub valgeid roose Eestis hea hinnaga! Meie suurest kataloogist saate lilli tellida kohe. Toome tellimused kulleriga kohale üle Tallinna ja ka linnast välja (kuni 25 km) kiiresti ja mis peamine – usaldusväärselt. Kui vajate abi, võite helistada veebilehel oleval telefoninumbril. Meie kogenud floristid hoolitsevad iga detaili eest, et teie kingitus tuleks eriline ja meeldejääv.

Menu
Ostukorv on tühi