Kollased roosid

Näitan ainukest tulemust

  • Kollane roos 60 cm

    SKU: 41

    3.50
    Osta

Paljud meist teavad stereotüüpi, et kollased roosid kingitakse lahkumineku märgiks. Ütleme kohe ära, et see ei ole üldse nii! Need on lillemaailma ühed salapärasemad sümbolid, mille kirgas värv ja elegantne ilu on alati tähelepanu pälvinud ja mõtteid tekitanud.

Mida tähendavad kollased roosid

Kollased roosid seostuvad sageli rõõmu, sõpruse ja energiaga. Need sümboliseerivad päikesevalgust ja -soojust, mis sisendavad meisse värskust ja optimismi. Samuti võivad need lilled väljendada sõprust, austust ja tänulikkust. Ka on need lilled ümbritsetud erinevate müütide ja legendidega. Mõnes kultuuris peetakse neid truudusetuse ja kiivuse sümboliks, teistes aga seostuvad need rikkuse ja heaoluga. Näiteks Vana-Kreeka mütoloogias seostatakse kollaseid roose jumalanna Leanderiga, kes sümboliseerib valgust ja päikest.

Kui soovite oma sõpra või sõbratari rõõmustada, on seda värvi roosidest kimp vägagi omal kohal. Seda kinkides omistab iga kinkija neile oma tähenduse, mis võib sõltuvalt olukorrast olla väga erinev. Meie roosid on toodud otse Hollandist ja püsivad kaua, rõõmustades teid oma iluga päevi.

Kellele sobib kollastest roosidest kimpu kinkida

Kollased roosid sobivad ideaalselt kinkimiseks sõpradele ja lähedastele, et väljendada rõõmu ja tänulikkust, et nad on teie jaoks olemas. Samuti on need suurepärane kingitus sünnipäevade, juubelite, pulmade ja teiste pidupäevade puhul.

Tellimine on väga lihtne – lisage lihtsalt meelepärane toode ostukorvi, valige sobiv makseviis, tasuge tellimuse eest ja edasi on juba lihtne. Kuller toimetab kimbu päikesekollaseid roose teie soovitud ajal määratud aadressil. Meie jaoks on väga tähtis, et jääksite ostuga rahule ning seepärast toimub kõik operatiivselt ja usaldusväärselt!

Kollaste rooside ostmine Eestis Kannikese veebilehelt

Meie kodulehelt saate tellida kollastest roosidest kimpe soodsa hinnaga! Meie floristid loovad lilledest meistriteoseid armastusega, pöörates suurt tähelepanu detailidele. Kõik lilled on välja valitud ainult kontrollitud istandustest. Me väärtustame igat klienti ja seepärast pakume erinevaid kompositsioone klassikalistest kimpudest originaalseadeteni, et need rahuldaksid igat maitset ja sobiksid igaks puhuks. Garanteerime värskuse ja kvaliteedi. Toimetame kohale teile sobival ajal üle Tallinna, aga ka väljapoole linnapiiri (kuni 25 km).

Kollased roosid on mitte ainult kaunis kingitus, vaid ka sümboolne žest, mis suudab edasi anda tervet hulka emotsioone ja tundeid. Olenemata sündmusest võivad need kaunid lilled olla teie pidulikele hetkedele ideaalne täiendus. Kannike – kingime koos armastust!

Menu
Ostukorv on tühi