Punased roosid

Näitan ainukest tulemust

 • Kimp #22 – punased roosid

  SKU: 2212

  17.00
  Osta
 • Punased roosid karbis “Amor”

  SKU: 2135

  55.0075.00
  Osta
 • TOP

  Punane roos 70 cm (Ecuador)

  SKU: 664

  4.50
  Osta
 • Punane Roos 40-60cm (Holland)

  SKU: 465

  1.803.50
  Osta
 • Punane roos 51tk

  SKU: 1114

  178.50
  Osta

Punaste rooside kinkimine on alati sensuaalne ja meeldiv toiming. Paljudel seostuvad need lilled armastuse ja kirega. Sageli on punaseid roose seostatud ka armastuse ja ilu jumalannadega – Kreeka mütoloogias Aphrodite ja Rooma mütoloogias Veenusega. Need sümbolid on sellele lillele loonud erilise romantilise aura. Samuti tasub märkida, et keskajal said need osaks rüütliromanssidest ja luulest, kus rooside iga värvil võis olla oma spetsiifiline sümboolika. Punased sümboliseerisid mõistagi kirge ja armastust, nende kinkimine aga väljendas sügavaid tundeid ja truudust.

Mitmest roosist koosnev kimp kinkida

Lillede arvul kimbus on oma tähendus. Traditsiooniliselt arvatakse, et see võib edasi anda kindlaid tundeid. Näiteks üheksa roosi sümboliseerivad truud armastust, kaksteist aga on tugevuse ja enesekindluse sümbol. Kolme roosi tõlgendatakse sageli otsese armastusavaldusena: “Ma armastan sind.” See kombinatsioon sümboliseerib neid kolme traditsioonilist, ülimaid tundeid väljendavat sõna. Viieteistkümnest ja enamast roosist koosnevad suured kimbud on omal kohal eriliste sündmuste või juubelite puhul. Need on sügavate ja püsivate tunnete väljendus.

Punastest roosidest kimp

Punastest roosidest kimpu peetakse üheks luksuslikumaks ja elegantsemaks kingituseks. See uhke lill rõhutab suurepäraselt sügavaid tundeid ja on ideaalne viis armastuse ja kire väljendamiseks. Need taimed loovad romantika ja luksuse õhkkonna, muutes hetke eriliseks.

Meie veebilehelt saate tellida 101 roosist või 1001 roosist kompositsiooni – selline luksuslik kingitus sulatab iga neiu südame. Valige lihtsalt kataloogist sobiv kaup ja vormistage tellimus, meie aga toimetame selle teile kiiresti kohale.

Kuidas punastest roosidest kimpu valida?

Lai valik meie veebilehel võtab teil kindlasti silme eest kirjuks! Seepärast peaksite enne ostmist mõtlema kolmele aspektile.

 • Mis on kimbu eesmärk?

Kui see on romantiline kingitus, tasub daamile mulje avaldamiseks valida kõrgeima kvaliteediga  lilled  kaunis säravas pakendis. Kui see aga on õnnitlus, näiteks sünnipäeva või juubeli puhu, võite valida suure kompositsiooni.

 • Rooside arv

See sõltub teie eelarvest ja soovidest. Võite valida väikese kompaktse kimbu või suure ja luksusliku.

 • Pakend ja kaunistused

Kaunis pakend lisab kimbule võlu. Te võite valida klassikalise paberi või hoopis loomingulise pakendi, näiteks kas tekstiilist või pitsist. Lintide, lipsude või kristallide lisamine võib anda kimbule viimase lihvi.

Kogenud floristid annavad endast parima, et iga kimp oleks eriline ja kordumatu. Looge meie luksusliku kollektsiooniga ununematuid hetki.

Ostke punaseid roose lillepoest Kannike

E-lillepood Kannike pakub punaseid roose Tallinnas väga hea hinnaga! Meilt saate osta erinevaid sorte, mille seast leiab igaüks endale sobivad. Garanteerime oma rooside värskuse ja pikaaegse säilivuse, et teie kingitus rõõmustaks saajat kaua. Tellige endale sobival ajal meie e-poest ja me toimetame teie tellimuse kohale usaldusväärselt ja õigeaegselt. Kinkige armastust koos Kannikesega!

Menu
Ostukorv on tühi