Lilled karbis

Showing 1–36 of 49 results

Lilled kinkekarbis

Mõeldes lapsepõlvele, tuleb teile arvatavasti meelde, et te jumaldasite kinkekarpe. Suured ja väikesed, värvilised ja ühevärvilised, alati tekitasid nad teis suurt vaimustust, rõõmsana ning väikese ärevusega avasite te neid ning nautisite kingitusi, mis nende sees peitusid.

Meie saame iga aastaga vanemaks, kuid kinkekarbid kingivad ikka soojasid mälestusi ning peomeeleolu. Kuid meie pakume midagi rohkemat, kui lihtsalt ilusat kujundust, me pakume mitmekülgseid positiivseid emotsioone oma eriliste karbis asuvate lilledega.

Buketil, mis on karbis, on ka palju plusse:

  • mugav kinkida;
  • karbi sees olevatest lilledest võib teha kindla kuju või isegi kirjakese;
  • spetsiaalne floristikas kasutatav käsn pikendab lillede eluiga, seega seisab bukett värskena kuni 7 päeva;
  • lilled hoiavad ilusti oma kuju ning ei murdu, lehed ei kuiva ära;
  • ei ole tarvis vaasi;
  • ilusat karpi saab pärast kasutada erinevate asjade hoiustamiseks.

Seega kui soovite teha kaasaegse suurepärase ning praktilise kingituse, soovitame kinkida just lilled karbis. Ilus, mugav ja läbimõeldud.

Lilled näevad veel kenamad välja “kübarkarbis”. Ilus raam pakendil rõhutab õienuppude loomulikku ilu. Kompositsioonide valmistamisel kasutame kindlaid kombinatsioone värskelt lõigatud lilledest, mis on esindatud ka meie kataloogis, kuid samuti vastavalt teie soovile teevad meie floristid sobiva buketi just teile. Buketile võib juurde tellida ka kommikarbi, pudeli head alkoholi jms.

Bukett armsas karbis on originaalne kingitus, mille me transpordime ükskõik millisesse Tallinna nurka. Valige välja kõige ilusam bukett, ootame teie tellimusi!

Menu
Ostukorv on tühi