Liiliad

Näitan ainukest tulemust

 • TOP

  Kimp “Suurepärane algus”

  SKU: 5800

  58.00
  Osta
 • Kimp ” Valge harmoonia”

  SKU: 5765

  35.00
  Osta
 • TOP

  “Jänku kimbuga”

  SKU: 5736

  44.00
  Osta
 • Liilia (roosa)

  SKU: 5559

  6.00
  Osta
 • Kimp “Elav”

  SKU: 379

  45.0066.00
  Osta
 • Valge ja Roosa kimp

  SKU: 375

  32.9957.99
  Osta
 • Valge liilia 51 tk

  SKU: 34

  306.00
  Osta
 • Liilia valge

  SKU: 159

  6.00
  Osta

Liiliad on kahtlemata taimeriigi ühed kuninglikumad ja kaunimad lilled. Need kasvatatakse spetsiaalselt lõikelilledeks ning kasutamiseks kimpudes ja lilleseadetes. Liiliate luksuslikud vormid ja uskumatud värvid teevad neist ühed populaarsemad taimed aianduses ja lillekompositsioonides ning tähendusrikkaimad lilled maailmas, mis sümboliseerivad süütust, naiselikkust ja edukust.

Liiliate eri vormid

Liiliaid on palju sorte ja neil kõigil on oma ainulaadsed omadused. Mõned populaarsemad neist on:

 • Aasia liilia – kompaktsete mõõtudega ja külluslikes värvides. Väga vastupidav haigustele ja kahjuritele.
 • Orientaalne liilia –  tuntud oma suurte õite ja rikkaliku aroomi poolest. Õied on sageli lumivalged punaste täpikestega.
 • Sort longiflorum – pikkade trompetjate õite ja luksusliku lõhnaga.

Liiliaid on saadaval mitmeid sorte ja toone, et rahuldada ka kõige rafineeritumaid maitseid. Teil on valida klassikaliste valgete ehk madonnaliiliate, stiilsete punaste, õrnroosade või isegi eksootiliste mitmevärviliste vahel. Pakume mitmekülgsust, mis võimaldab teil liiliakimbu kokku panna vastavalt oma isiklikele eelistustele.

Liiliate eripärad

 1. Üks peamisi eripärasid on pikad, tugevad varred, mille pikkus ulatub 60 sentimeetrist 2 meetrini. See muudab need ideaalseks oivaliste kimpude loomiseks.
 2. Suur värvivalik, sh valge, punane, roosa, oranž, kollane, lilla ja palju teisi toone. See võimaldab ka lilleseadjatel valida õisi, mis sobivad iga stiili ja teemaga.
 3. Võivad olla erineva, sealhulgas karika- või trompeti kujuga. Iga kuju annab neile ainulaadse ja kordumatu välimuse.
 4. Need taimed on rikkaliku ja meeldiva aroomiga, mis muudab nad veelgi kütkestavamaks.

Hoolitseme kõigi kujundusdetailide eest, et iga kompositsioon oleks kordumatu ja imetlust väärt. Meie lilleseadjad on tõelised meistrid ja suudavad luua teile liiliakimbu eriliseks sündmuseks või kompositsiooni, mis toob teie ellu juurde kirkaid värve.

Kust on soodne liiliaid osta?

Soovitame vaadata liiliate kataloogi veebilehel Kannike. Meie lilled valitakse hoolikalt ja hoolitsetakse nende eest, et iga õis oleks ideaalne. Me hindame kõiki kliente ja oleme valmis neile pakkuma isiklikku teenindust. Meie konsultandid aitavad valida parima variandi, arvestades teie eelistusi ja vajadusi. Oleme alati valmis vastama teie küsimustele ja andma soovitusi, kuidas kimbu eest hoolitseda. Veebilehelt liiliakimbu tellimine on väga lihtne, valige lihtsalt sobiv kompositsioon välja ja asuge maksma, meie aga tagame, et lilled jõuavad teieni ideaalses seisundis ja õigeaegselt. Teie rõõm ja rahulolu on meie peamine eesmärk. Tere tulemast lillepoodi Kannike – avastage lillede uskumatu ilu maailm!

Menu
Ostukorv on tühi