Õhupallid

Näitan ainukest tulemust

 • Fooliumist õhupall (numbrid)- 86cm

  SKU: 5772

  15.00
  Osta
 • TOP

  Õhupall ” Süda”

  SKU: 5556

  15.00
  Osta

Nende värviliste atribuutideta ei saa hakkama ükski pidu. Ilmselt arvasite juba ära, mis need on. Loomulikult on need õhupallid ja meie toome need teile kohale üle Tallinna. Need rõõmustavad nii kinkijat kui saajat ja loovad erilise piduliku õhkkonna – sama kerge ja kirka kui õhupallid.

Peoõhupallide tüübid

Õhupalle on erinevates värvides ja erineva kujuga. Kui rääkida materjalist, millest neid valmistatakse, siis seda on mitut sorti.

Tavalised lateksist õhupallid on kogu segmendist levinuimad ja ostjatele kõige soodsamad. Need on valmistatud looduslikust lateksist ja võivad olla erineva kuju ja suurusega. Sobivad ideaalselt pidulike ürituste kaunistamiseks ja lustaka õhkkonna loomiseks.

Folgeeritud õhupallid on valmistatud metalliseeritud fooliumist ning on tavalistest lateksist õhupallidest erksavärvilisemad. Ka neid on erineva kuju ja kujundusega, mis teeb neist suurepärase valiku eriliste sündmuste, näiteks sünnipäevade, pulmade ja firmaürituste kujundamiseks.

Helendavatesse õhupallidesse on sisse ehitatud LED-tulukesed, mis teevad need eriti efektseteks just pimedas, luues maagia ja romantika õhkkonna ning sobitudes ideaalselt nii õhtusteks väli- kui siseüritusteks.

Heeliumiga täidetud õhupallid hõljuvad õhus, kinnituvad lakke ning on seal efektseteks dekoorielementideks.

Kuidas õhupalle valida?

Valik sõltub teie eelarvest, soovidest ja eelseisvast üritusest. Näiteks kui tegu on sünnipäevaga, võiksite valida erksavärvilised ja erilise kujuga õhupallid, firmapeo dekoreerimiseks aga kaaluge näiteks ettevõtte logo värvides õhupalle. Samuti võtke arvesse peoruumi suurust ja ärge pallide rohkusega üle pakkuge.

Meie veebilehelt leiate erinevaid variante, mille seast igaüks saab osta endale meelepärase. Südamekujulised, numbrikujulised ja pikergused õhupallid – Kannikese spetsialistid vastavad kõigile teie küsimustele ja annavad praktilisi nõuandeid ning koostavad teie jaoks põneva kompositsiooni, mis kingi saajat kindlasti rõõmustab! Lisage lillekimbule õhupallid,  mille saate samuti tellida meilt.

Kust õhupalle osta?

Meie e-lillepood on koht, kust saate alati oma eriliseks peoks õhupalle osta. Valige meeldiv variant välja ja vormistage tellimus paari hiireklõpsuga. Kohaletoimetamine on kiire ja usaldusväärne, et saaksite oma tellimuse kätte võimalikult kiiresti. Kannike – kinkige lähedastele värvilisi mälestusi.

Menu
Ostukorv on tühi