VIP-kimbud

Näitan ainukest tulemust

Kingitus, millest unistab iga tüdruk

Elus esineb hetki, mida tahame mäletada eriti helgelt. Et me mäletaksime neid momente terve oma elu jooksul. Kuidas teha neiule selgeks, et teie armastus tema vastu on tõeline? Kuidas teha südamlik ja meeldejääv abieluettepanek? Kuidas õnnitleda kallimat lapse sünni puhul?

Selliste hetkede jaoks on vaja midagi suurt ja uskumatut, näiteks meie VIP-buketti. See on parim viis kõikide oma südamlike tunnete väljendamiseks ning näidata, et te olete selle kindla inimese jaoks valmis kõigeks!

Meie VIP-buketid on kui suured aromaatsed roosipilvekesed (või siis ka alstroemeriate-, liiliate- või krüsanteemidepilveksed) mis koosnevad paljudest roosidest:

  • 51 roosi;
  • 101 roosi;
  • 135 roosi;
  • 359 roosi;
  • ja isegi 1001 roosi!

Uuringud on kinnitanud, et iga tüdruk unistab suurest buketist. Et laadida sotsiaalmeediasse ilusaid pilte on tüdrukud lausa laenanud suuri lillebukette!

Valige just endale sobiv suurus ja värv oma armastuse väljendamiseks, üllatage meeldivalt inimest, kellele teete sellise suurepärase kingituse. Kõige populaarsem on meil 101 roosi tellimine, hind vaid rõõmustab teid! Võite olla kindlad, et hoides käes sellist buketti näete välja ümberolevate inimeste jaoks kui superkangelane, aga mis kõige tähtsam, olete ka oma kallima silmis superkangelane. Pakume kojuvedu kindlaks ajaks kindlasse kohta.

Menu
Ostukorv on tühi