Rinnalilled

Näitan ainukest tulemust

 • Pruudikimp “Meie armastus” + rinnakaunistus

  SKU: 5817

  70.00
  Osta
 • Kimp “Õrn võlu” + rinnakaunistus

  SKU: 5815

  75.00
  Osta
 • Kimp ” Sinu hellus” + rinnakaunistus

  SKU: 5585

  75.00
  Osta
 • Pruudikimp ja rinnakaunistus ” Meie unistus”

  SKU: 5424

  75.00
  Osta
 • Pruudikimp 8 + rinnakaunistus

  SKU: 622

  75.00
  Osta
 • Pruudikimp ja rinnakaunistus

  SKU: 623

  71.00
  Osta

Elegants ja rafineeritus, stiilitunne ja detailidele tähelepanu pööramine – need omadused mehe juures mõjuvad naistele hulluksajavalt. Pealtnäha lihtne, kuid siiski peen kaunistus meeste ülikonnal on rinnalill (boutonniere) – väike, kuid pilkupüüdev aksessuaar, mis on loodud rõhutama kandja isikupära, muutes tema välimuse kordumatuks ja meeldejäävaks. Oma olemuselt kannab see endas hulgaliselt traditsioone ja tähendusi.

Keskaegses Euroopas kandsid rüütlid rüütliturniiridel turvisel boutonniere´i. Seda tehti kaitseks kurjade vaimude eest ja edu tagamiseks. Hiljem kandus see traditsioon ka pulmatseremooniatesse, võimalik, et peigmehe ja tema pruudi kaitse ja õnne sümbolina.

Kus rinnalilli kasutatakse

Need leiavad kasutust erinevatel üritustel alates pidulikest pulmadest ametlike kohtumiste ja õhtuste üritusteni. Rinnalilled lisavad mehe välimusele sarmi ja rafineeritust, rõhutades tema head maitset ja staatust. Tänu avarale värvide ja vormide valikule saab rinnalilli pintsakule kohandada iga stiili ja sündmusega, muutes iga välimuse kordumatuks ja originaalseks.

Väike kimbuke lilli mehe pintsaku nööpaugus lisab sündmusele õrnust ja rõhutab selle tähtsust. Sobiva aksessuaari saate valida meie veebilehelt. Kui nõu vajate, tuleb Kannikese meeskond teile appi! Soovime, et see tähtis päev oleks meeldejääv ning seega valime välja parima ja sobivaima toote.

Kuidas pulmadeks rinnalille valida

Aksessuaari õige valik on oluline etapp sündmuseks valmistumisel. Harmoonilise ja stiilse pildi loomiseks peab iga element olema pisima detailini läbi mõeldud. Pulmadeks rinnalillede valimisel arvestage sündmuse teema ja stiili, pruudi eelistuste, aga ka iga pulmaseltskonna liikme stiili omapäraga. Valged või kreemikad roosid sobivad ideaalselt klassikalisteks pulmadeks, samas kui moodsamate pidustuste jaoks võite valida midagi tavatumat näiteks lihaktaimede seast või hoopis lavendli. Peaasi, et kimp harmoneeruks üldise stiiliga ja rõhutaks iga pulmatseremoonial osaleja isikupära.

Rinnalillede ostmine Kannikese veebilehelt

Eestis saate rinnalilli osta e-lillepoest Kannike väga hea hinnaga! Veebilehel olevast kataloogist leiate laia valiku värve, vorme ja stiile, et igaüks saaks välja valida oma eelarvele ja maitsele sobivaima. Meie kogenud floristid aitavad teil hea meelega teha õige valiku, millest saab teie sündmusele ideaalne täiendus. Toimetame kulleriga kohale üle Tallinna ja kaugemalegi kiiresti ja mis kõige tähtsam õigeaegselt! Kõik meie peigmehe rinnalilled on kunstiteosed, mis on loodud armastusega, pöörates tähelepanu pisimalegi detailile. Parim kink on lilled Kannikeselt!

Menu
Ostukorv on tühi