Mälestuskaardid

Näitan ainukest tulemust

 • Kaart #1

  SKU: 5509

  1.50
  Osta
 • Kaart #2

  SKU: 5508

  1.50
  Osta
 • Kaart #3

  SKU: 5506

  1.50
  Osta

Matusekaardid on oluline osa kaastunde ja toetuse avaldamisest rasketel kaotushetkedel. Need on mitte ainult formaalne vahend lähedase lahkumisest teatamiseks, vaid ka kaastunde ja osavõtlikkuse sümbol. Mälestuskaarte saates pakume leinajatele soojust ja tuge.

Milleks on matusekaarte vaja

 • Emotsionaalse väljenduslikkuse tähtsus

Mälestuskaardid on võimas tööriist emotsioonide ja tunnete edasiandmiseks. Kirja pandud sõnadest saab sild lahkunute ja siiajääjate vahel, mis tugevdab mälestuste sidet.

 • Tugi raskel ajal

Leinakaartide saatmine on mitte ainult viis kaastunde avaldamiseks, vaid ka tugi raskel ajal. Need väikesed žestid räägivad rohkem kui tuhat sõna ja loovad tunde, et inimene ei ole oma kurbusega üksi jäänud. Matusekaardid näitab, et lähedal on inimesi, kes on valmis igal ajal toetama.

 • Mäletamise ja austuse sümbol

Kaardid on ka oluliseks lahkunu mäletamise ja austamise sümboliks. Nende traditsiooniline must või neutraalne kujundus väljendab hetke tõsidust ning valitud sõnadest saab omamoodi mälestusmärk, mis jääb lähedaste südamesse. Need kaardid on ka osa hüvastijätu rituaalist, aidates hoida lahkunu mälestust meie südames.

Seega on matusekaardid hüvastijätu protsessi lahutamatu osa, võimaldades väljendada oma tundeid, olla üksteisele toeks ja säilitada mälestust lahkunud lähedastest. Nendest väikestest kaartidest saab suur armastuse, ühtekuuluvuse ja igavese mälestuse sümbol.

Kuidas kaastundekaarti valida

Valikul tuleb arvestada mitmete oluliste punktidega. Kõigepealt tasub tähelepanu pöörata kaardi kujundusele ja stiilile. Sellised traditsioonilised leinavärvid nagu must, hall ja valge võivad küll sobida, kuid samuti on oluline valida just selline variant, mis peegeldab lahkunu isikupära ja mälestust temast. Isikupärast hõngu lisavad ka luuletused, tsitaadid või isiklikud kaastundesõnad.

Mälestuskaartide tellimine – Lillepood Kannike

Meie e-lillepoest saate osta matusekaarte. Pakume laia valikut kujundusi ja isikupäraste elementide lisamise võimalust. Veebist tellides säästate aega ja saate kvaliteetse toote, mis väljendab väärikalt teie tundeid. Me mõistame, et sellistel rasketel hetkedel on oluline mitte ainult ilu, vaid ka õigeaegsus. Meie tarneteenus töötab professionaalselt ja tõhusalt, et tagada teie tellimuse kohaletoimetamine määratud ajaks. Kuller toimetab tellimuse kohale üle Tallinna ja kuni 25 km piires linnast välja otse kätte – ei mingeid postisaadetisi. Kannike – südamest südamesse.

Menu
Ostukorv on tühi