Valentinipäeva eelõhtul, kui armastus täidab õhu õrnuse ja romantikaga, muutub õige lillevalik tunnede edasiandmise oluliseks aspektiks. Sellel erilisel päeval, kui sõnadest näib väheks jäävat, muutuvad lilled selleks ideaalseks keeleks, milles räägib süda.

Nagu naistepäeval, nii muutuvad lilled ka valentinipäeval kingituste lahutamatuks osaks. Neiud ootavad oma salajastelt austajatelt, võimalikelt kavaleridelt ja mõistagi armsamatelt lõhnavaid kimpe. Ootused on sel päeval kõrged ja just lillede kinkimine peab neid täielikult õigustama.

Parimate valentinipäeva lillede TOP 5

Selleks, et oma väljavalitut tõeliselt üllatada, tasub sobivate lillede valikule pöörata erilist tähelepanu. Vaatamata lilleseadekunsti kogu mitmekülgsusele ei ole popuraalsemate valentinipäeva lillede seas ühtki, mis teid üllataks. Seega tasub populaarsemate lahendustena selle soojade tunnete väljendamise püha puhul nimetada järgmisi.

Roosid

Kõige kaunimad ja populaarsemad, armunute päeva armastust ja kirge kehastavad ning selles valikus liidripositsioonil olevad lilled on kahtlemata roosid.

Punased roosid, mis on kõige tuntumad tulise, kirgliku armastuse sümbolid, on valik, millega ei saa eksida. Kimp neid kaunitare on armastatud neiule või abikaasale ideaalne kingitus. Nende elegantsed pikad varred, kaunilt sirutuvad kroonlehed  ja erutav aroom muudavad punased roosid vastupandamatuks. Need näevad luksuslikud välja ja tekitavad oma loomuliku iluga siirast vaimustust isegi elegantse pakendita.

Kui kimp on mõeldud daamile, kellega teid seovad romantilised suhted, omandab värvi valik uusi nüansse. Roosad või lumivalged õied sümboliseerivad õrnust ja sügavat sümpaatiat. See valik rõhutab teie austust ja sensuaalsust suhetes.

Kollast värvi lillede valikul aga tuleb olla ettevaatlik. Paljud naised tajuvad kollast värvi lahkumineku ja ebakõlade sümbolina. Seepärast tasub enne kollastes toonides kimbu valimist veenduda, et selle saaja tajub seda positiivselt.

Kokkuvõttes jäävad roosid tänu sellele, hoolimata lillede ja nende varjundite mitmekesisusest, kõige populaarsemaks lahenduseks, mis suudab sellel erilisel armastuse päeval väljendada kõige soojemaid ja siiramaid tundeid.

Liiliad

Populaarsuselt teisel kohal on roosidele konkurentsi pakkumas oivalised liiliad. Need lilled annavad kimpudele alati uskumatu stiili ja elegantsuse. Kingituseks liiliatest kimpu valides on oluline pöörata tähelepanu mitte ainult esteetilisele küljele, vaid ka saaja tervise iseärasustele, kuna liiliate üsna intensiivne lõhn võib põhjustada allergilisi reaktsioone.

Need lilled löövad pahviks oma rafineeritud ilu ja luksusliku välimusega. Liiliate kroonlehed moodustavad peeni kompositsioone, mis annavad kimbule erilise sarmi. Siiski, hoolimata nende välisest veetlusest, tuleb hoolivalt suhtuda nende tervisesse, kellele see kimp on mõeldud. Liiliate tugev aroom võib allergikutel põhjustada negatiivseid reaktsioone ja seepärast tasub enne liiliatest kimbu valimist veenduda, et saajal ei ole sedalaadi probleeme.

Niisiis on liiliad mitte ainult elegantsi ja stiili sümbol, vaid ka suurepärane valik neile, kes hindavad luksuslikke lillekompositsioone. Lillede valikule tuleb läheneda, arvestades individuaalseid eripärasid ja eelistusi, et kingitus oleks kordumatu ja meeldejääv.

Tulbid

Lõhnavad tulbid, mida on väga erinevates värvides, on tuntud mitte ainult kevade kehastuse, vaid ka lõputu õnne sümbolina. Need lilled, mis lõhnavad nagu päikesekiired, kannavad endas vääramatut optimismi, soojendavad hinge ning toovad südamesse kauaoodatud soojuse ja rõõmsa pidupäeva eelhõngu.

Tulbid on hämmastavalt külmakindlad, mis annab neile transportimisel eelise. Tänu sellele võite tulbikimpu kinkides olla kindlad, et lilled säilitavad värskuse ja veetluse ka külma ilmaga.

Gerberad

Gerberad, need suurepärased erinevat värvi kroonlehtedega lilled kannavad endas võimet kinkida rõõmu ja innustust. Gerberatest kimp valentinipäevaks on tõeline eredate emotsioonide sümbol, mis täidab õhu piduliku tundega. Gerberatest lillekompositsioon suudab tänu oma kirevale värvigammale tekitada hetkega hea tuju.

Gerberate lai toonide palett võimaldab valida erksate ja külluslike värvide ning rahulikumate ja õrnemate toonide vahel. Sellest oleneb, kas gerberakimp jätab mulje eredast tundepahvakast või loob õrna ja romantilise õhkkonna. Ühte kimpu saab kombineerida ka mitu värvi, mis annab sellele erilise harmoonia ja esteetika.

Populaarsed on ka ühevärviliste gerberakimpude versioonid. Need võivad olla sama muljetavaldavad, jättes stiilse ja rafineeritud mulje. Seega pakuvad gerberad piiramatuid võimalusi loovuseks, võimaldades igaühel valida kimp vastavalt individuaalsetele eelistustele ja luua kingitus, mis väljendab ainulaadseid tundeid ja emotsioone.

Kevadekuulutajad

Hoolimata sellest, et 14. veebruar jääb siiski talveperioodi, hakkavad kevadlilled juba oma õrna iluga silma rõõmustama. Floristid kasvatavad  justkui kevade tulekut ette aimates selle romantilise pidupäeva jaoks aktiivselt neid taimeriigi kauneid esindajaid – lumikellukesi, maikellukesi ja hüatsinte.

Lumikellukesed, need delikaatsed, lumepisaraid meenutavad valged lilled on tõelised looduse ärkamise sümbolid. Nende esimesed alged kesk talvist lund täidavad südame soojuse ja rõõmuga, rõhutades selle päeva tähtsust.

Maikellukesed toovad oma elegantsete kroonlehtede ja õrna lõhnaga atmosfääri kergust ja romantikat. Need kevadlilled täiendavad suurepäraselt igat kimpu, andes sellele erilise võlu.

Hüatsindid lisavad oma rikkalike värvide ja magusa aroomiga elegantsi ja rafineerituse noote. Nende kirkad toonid loovad lõbusa õhkkonna ja inspireerivad tundeid.

Nii rõhutavad esimesed kevadlilled sõbrapäeva kimpudes õrnust, värskust ja selle romantilise pidupäeva ilu, luues kevade ja armastuse ootuse õhkkonna.

Valentinipäeval, 14. veebruaril muutuvad imelised õrnad õied kõige delikaatsemate tunnete väljendamise lahutamatuks osaks. See lillelooming tuleb suurepäraselt toime armastuse avaldamise ülesandega, edastades meie sügavaimad tunded sümpaatia objektile sõnatute saadikutena.

Menu
Ostukorv on tühi