Millised lilled kinkida neiule

Lilled neiule pole lihtsalt kingitus, need on märk tähelepanust, mis võivad tähistada suhte uue etapi algust. Kõik lillekimbud ei sobi sõbrannale kingituseks, nagu ka kõik lilled ei ole hea lahendus.

Lilled on sama ilusad kui neiud, kellele me neid kingime. Paljud kasutajad arvavad, et lilled on lihtsalt tähelepanu märk, kuid tegelikult on kõik palju keerulisem. Sadu aastaid on juba olemas olnud terve lillede keel, mille abil tütarlaps sind sõnadeta mõistab. Seetõttu peaksite enne meeldivale neiule rooside või astrite ostmist rohkem teadma nende tähendusest ja sellest, millal on kõige parem neid kinkida.

Lillede keel ei ole täiusliku kimbu loomisel ainuke konks. Lisaks tasub mõelda ka lille sordile, selle värvile ja loomulikult pakendile. Et te ei raiskaks aega info otsimisele selle kohta, milline kimp tüdrukule kõige paremini sobib, otsustasime kogu teabe koondada ühte kohta. Just sellest, milliseid lilli sõbratarile kinkida, nüüd edasi räägimegi.

Millal tasub tüdrukutele lilli kinkida

Selle ploki pealkiri ja vastavalt ka küsimus on retooriline, sest lilli võib tüdrukutele kinkida alati. Erinevalt meestest, kes lillekimpe ilma põhjuseta kuigi hea meelega saada ei taha, on tüdrukutel lillede üle alati hea meel. Kui aga otsustate tüdrukule kimbu kinkida töö juures, kui ta on parajasti hõivatud otseste tööülesannetega, ei tasu tema silmist rõõmusära oodata. See on üks neist juhtudest, kus kingituse tegemise koht ja ajastus mängivad väga suurt rolli.

Mis aga puudutab tavalistest päevast olulisemaid sündmusi, siis sellisteks pidupäevadeks sobiks tüdrukule lillekimp kinkida järgmistel juhtudel.

  • Sünnipäev

Sünnipäev on päev, mil sünnipäevalaps võtab rõõmsalt vastu lähedaste õnnitlusi ja lilled on üheks tähelepanu rõhutavaks lisandiks. Tüdrukule sünnipäevaks kimpu valides arvestage kindlasti, millised lilled talle täpselt meeldivad. Hoolimata asjaolust, et punased roosid on tunnistatud klassikaks, on need üsna igavad ja vaevalt sünnipäevalast üllatavad. Näidake üles rohkem loomingulisust ja kingisaaja premeerib teid kindlasti oma tunnetega.

  • Tähtis sündmus

Selle määratluse alla sobib absoluutselt iga päev, mis on teie sõbratari või teile meeldiva tüdruku jaoks oluline. Tähtsaks sündmuseks kimpu valides võtke arvesse aastaaega ja asjaolusid. Näiteks haiglast pääsemise puhuks mõeldud lilled peaksid olema võimalikult allergeenivabad, vastasel juhul võib see põhjustada soovimatuid tagajärgi. Sama kehtib ka kooli või ülikooli lõpulillede kohta, sest soojas ruumis võib orhideede aroom liiga tugev olla.

  • Sõbrapäev

Sõbrapäev on päev, mil iga poiss, nooruk ja isegi mees, kes soovib oma tundeid väljendada, saab seda teha, järgides pikaajalist sõbrapäevakaardi ja lillekimbu kinkimise traditsiooni. Kõige sagedamini valivad poisid valentinipäeva ideaalse lille tiitli peamiseks kandidaadiks roosid, aga mitte ainult. Seega, eelistades eksootilisemaid värve või isegi valides ebatavalistes värvides kompositsiooni, saavutate palju parema tulemuse ja näha kingisaaja silmis tõelist üllatust.

Loetletud pidupäevad on vaid väike osa neist, mille puhul on paslik kinkida tüdrukule lillekimp. Alati tasub meeles pidada, et õrnema soo esindajatel on alati hea meel lilli saada. Nii et kui te pole valmis ootama mitu kuud enne tema sünnipäeva või sõbrapäeva, kinkige kimp juba täna, kuid lähenege selle kujundusele vajaliku tähelepanuga. Järgmisena räägime teile lähemalt, mida tasub tüdrukule lilli valides arvestada.

Millele pöörata tähelepanu neiule lilli valides

Ja olemegi jõudnud kõige olulisema küsimuseni – millele tuleks tüdrukule kimbu valimisel tähelepanu pöörama. Vastupidiselt levinud klišeedele meeldivad tüdrukutele väga erinevad lillekimbud alates klassikalistest roosidest kuni eksootiliste gooti kompositsioonideni. Selleks, et sõbratarile või tüdrukule sünnipäeva puhul armastuse näitamiseks kimpu valides mitte eksida, on oluline arvestada mitme teguriga.

  1. Lemmiklilled

See aspekt pole nimekirjas juhuslikult esimene, sest sellel on mängida kõige olulisem roll. Tüdrukule lemmiklillede kinkimine on ideaalne tähelepanuavaldus, mis näitab mitte ainult teie tõsiseid kavatsusi, vaid annab ka mõista, et olete tähelepanelik noormees. Selleks, et saada teada, mis on tüdruku lemmiklilled, on mitu võimalust, alustades juhuslikust «nii möödaminnes» vestlusest kuni sotsiaalmeedias profiilifotode vaatamiseni ja kimbu otsimiseni, mis sisaldab fotolt fotole korduvaid lilli. Sõltumata sellest, millise viisi tüdruku lemmiklillede leidmiseks valite, kinkides talle täpselt need lilled ja näete kindlasti tema silmis vaimustust.

  1. Lillede keel

Niinimetatud lillede keel on tohutu kultuurikiht, mis on kujunenud sajandite jooksul. Samas ei pea lillede keelest tingimata kõike teadma, piisab kursis olemisest banaalsete ühiskondlike klišeedega. Näiteks kollaseid roose on parem kinkida sõpradele, mitte tüdrukule, kes teile meeldib, sest klišee ju ütleb, et selline kimp on lahkumineku märk. Kui soovite oma armastusavaldust võimalikult mitmekesistada või lihtsalt oma kallimale meeldida, võite proovida koostada terve kõne, kasutades iga sõna jaoks lille, mis seda sõna märgib.

  1. Asjaolud

Vaatamata sellele, et asjaolud on meie nimekirjas viimasel kohal, on neilgi oma roll. Kinkides pruudile kooli lõpetamise puhul liiliaid, mille lõhn levib kiiresti üle kogu kinnise aktusesaali, teete te talle küll rõõmu, aga panete ka pisut ebamugavasse olukorda. Sama kehtib ka sõbrannale pulmadeks lillede kinkimise kohta. Ebamugavate olukordade vältimiseks tuleks pöörata tähelepanu sellele, mis sündmuse puhul kimp kingitakse.

Lillede keel, eelistused ja asjaolud – kõigile neile aspektidele tähelepanu pöörates saate mitte ainult valida tüdrukule ideaalse kimbu, vaid ka kindlasti rõõmustate teda oma tähelepanelikkusega. Kui te ei suuda kuidagi otsustada, milline lillekimp olulise sündmuse jaoks kõige paremini sobiks, annavad meie näpunäited teile vihjeid, millises suunas peaksite vaatama ja pole kahtlustki, et koostate oma kallile inimesele parima lillekompositsiooni.

Menu
Ostukorv on tühi