Valge pojeng

4.00

Laost otsas

Tootekood: 2181 Kategooria:

Kirjeldus

See on hooajaline lill ! Toote kättesaadavuse kontrollimiseks võtke meiega ühendust e-posti või telefoni teel.
E-post: [email protected] Tel: +372 55 50 17 50

Pojengid on uskumatult õrnad ja romantilised lilled, need lilled sümboliseerivad noorust ja rikkust. Aednikud aga ei armasta pojenge mitte nende sümboolika pärast, vaid suurte ilusate põõsaste pärast, mis imeliselt õitsema lähevad. Kui pojengid õitsevad on juba paari meetri kauguselt tunda nende õrna lõhna, mida kasutatakse tihti kallite parfüümide tegemisel. Ka paljud kunstnikud armastavad pojenge maalida, pojenge kasutatakse interjööri kaunistamiseks ning samuti leidub neid ka  paljude brändide riietel. Paljudele meeldivad pojengid, kuna need on taskukohased lilled ning juba kolmest lillest piisab, et saada kokku imeline bukett.

Ka meie armastame pojenge, neid on võimalik osta nii ühekaupa kui ka buketina meie kauplusest. Lilled püsivad vaasis väga kaua ilusana, neid kasutatakse palju pulmakimpude ja ka teiste lillekompositsioonide koostamisel. Pojengid sobivad hästi kokku rooside, alstoemeriate ja eustomadega.

Kahjuks on pojengid aga hooajalised lilled ning seega ei ole neid võimalik igal aastaajal tellida, nende hooaeg kestab kevade lõpust kuni septembrini. Nende hooajaliste lillede olemasolu tuleb enne tellimust telefoni teel kindlaks teha, kui laos teie valitud lilli ei leidu, leiame sobiva alternatiivi. Tellides pojenge just meilt, olete kindlasti positiivselt üllatunud lillede väljanägemisest ning ka hinnast.

Menu
Ostukorv on tühi