Iiris

1.50

Tootekood: 136 Kategooria:

Kirjeldus

Legendi järgi on iiriste tekkimine seotud kreeka vikerkaarejumalanna Iridaga. Jumalanna tuli alla maa peale mööda vikerkaart ning iirised olid üheks osaks vikerkaarest. Bukett sobiks seega väga hästi kinkimiseks tüdrukule koos väikese kirjakesega, öeldes, et ta on ilus kui jumalanna(legendi alusel). Iiriseid on lai valik, kuid tüdrukutele on sobivaimaks kinkida valgeid iiriseid, kuna just valge värv sümboliseerib õrnust ja graatsilisust.

Samas on iirised ka mehelikkuse ja tugeva iseloomu sümboliks ja see teeb iiristest ka väga hea kingituse, mis sobib meestele.

Veel üks hea aspekt iiriste juures on see, et nad on taskukohased ning see võimaldab iiristest kokku panna kalli buketi. Nende lilledega tuleb olla väga ettevaatlik, kuna nende kroonlehed on väga õrnad, iga väiksemgi kriimustus näib nende peal välja kui suur ja tume laik.

Valgeid, lillasid ning kollaseid iiriseid saate soetada lillepoeketist Kannike. Kaunid teravad lehed, magus lõhn, õrnad kroonlehed ja värvide kontrast meeldib paljudele. Üksikult näevad iirised tagasihoidlikud välja, buketis aga näevad iirised väga pilkupüüdvad välja. Viimasel ajal on populaarne lisada pulmabuketti mõni iiris, kuna nad loovad kontarsti olles koos rooside ja pojengidega ja püsivad ka halbades tingimustes kaua ilusana. Meilt on võimalik tellida iiriseid otse koju, ootame teie tellimusi!

Sulle võib meeldida ka…

  • Šokolaad «Vdohnovenie klassikaline» 100g

    SKU: 236

    2.65
    Hetkel otsas
Menu
Ostukorv on tühi