Emadepäev on päev, mida tähistatakse üle maailma ja sel erilisel pühal tahab igaüks  oma emale üles näidata kogu tänu ja armastust. Kingituse valik peab olema põhjalikult läbi mõeldud, et see peegeldaks teie hoolivust ja lugupidamist. Vaatame koos teiega erinevaid kingivariante, mis võivad teie ema sel erilisel päeval rõõmustada.

Millest kingi valimist alustada?

Enne, kui lähete kingitust ostma, mõelge, mis teeb teie ema õnnelikuks ja mida ta kõige rohkem hindab. Mõelge tema harrastustele, huvidele, hobidele ja hetkedele, kui ta on väljendanud oma soove või teinud vihjeid, mis talle meeldib või mida ta soovib. Mõelge, millel on teie ema jaoks eriline emotsionaalne tähendus. See võib olla miski, mis tuletab talle meelde teie perekondlikke hetki või olulisi sündmusi tema elus. Emotsionaalse väärtusega kingitust ta hindab ja see jääb talle kauaks meelde. Võtke mõtlemisaega ja leidke erilise tähendusega idee.

Emadepäeva kingituste TOP 12

Lilled ja kimbud

Lilled on klassikaline kingitus igaks pidupäevaks ja ka emadepäev pole erand. Koostage kimp tema lemmiklilledest või looge ainukordne kompositsioon erinevatest lilledest ja rohelistest taimedest. Selleks võib olla kimp 101 roosist või muudest lilledest, peaasi on toetuda oma ema maitse-eelistustele. Kimbule võib juurde lisada ka kaardi soojade sõnadega.

Spaasalongi kinkekaart

Lubage oma emal puhata ja enda eest hoolitseda. Kinkige talle kinkekaart spaasalongi, kus ta saab lõõgastuda ja nautida massaaži või nahahooldusprotseduure. Selline üllatus aitab tal tunda end erilisena ja meelde tuletada, et ka enda heaolu eest tasub hoolt kanda.

Ehted

Ehteid armastab ilmselt suurem enamus naisi maamunal. Särav kaelakee, käevõru või paar kõrvarõngaid tõstavad esile tema ainulaadse stiili ja ilu. Kaaluge oma kiindumust ja pühendumust rõhutavat sümboolse tähendusega ehet, näiteks südame- või võtmekujuline ripatsit või valige isikupärastatud ehe.

Suupisteid sisaldav kinkekomplekt

Pange kokku kinkekomplekt erinevatest maitsvatest suupistetest, mida teie ema armastab. See võib sisaldada šokolaadi, puuvilju, juuste, pähkleid, džemme, assortiikomme või luksuslikku teed ja kohvi. Lisage sellele isiklik kaart või kirjake, milles väljendate oma armastust ja tänulikkust tema vastu.

Mõnus pleed ja lõhnaküünlad

Looge hubasuse ja mugavuse õhkkond jahedateks õhtuteks pehme pleedi ja lõhnaküünalde seltsis lõõgastumiseks ja puhkamiseks.

Registreerimine tema huvidele vastavale veebikursusele või -koolitusele

Infotehnoloogiate ajastul soovivad paljud IT-valdkonnas areneda ja hankida juurde uusi teadmisi. Andke oma emale võimalus saada uusi oskusi või arendada olemasolevaid, kasutades juurdepääsu veebikursustele ja veebiseminaridele.

Aiatööriistade komplekt või taimekasvatuskomplekt või mõlemad

Seemnete, tööriistade või lillepottide komplekt taimede kasvatamiseks on hea variant neile, kes armastavad aias aega veeta. Kui te tundsite selles ära oma ema, siis on ta sellisest üllatusest vaimustuses.

Fitnesskeskuse või joogatrenni abonement

Tervise ja kehalise vormi eest hoolitsemine muutub aastatega olulisemaks. Oma keha heas vormis hoidmiseks paku talle liitumist spordikeskuse või joogastuudioga. 2-tunnised treeningud aitavad parandada tervist ja lihaseid tugevdada.

Isikupäraselt kaunistatud tee- või kohvikomplekt

Tõelistele kohvi ja tee tundjatele sobib ainulaadne komplekt lemmikjookidest ja tarvikutest. Samuti saate teha üllatuse kohvimasina näol. Kodune kohv on see, mis hommikuti kosutab!

Isikupärastatud kingitused

Isikupärastatud kingitused on alati eriti hinnatud, kuna need näitavad teie tähelepanu ja hoolivust. Mõelge ainulaadsele kingitusele, millel on teie ema jaoks eriline tähendus. See võib olla perefotodega pildiraam, isikupärastatud ripats või padi, millele on tikitud tema nimi.

Kogemuskingitused

Kinkige oma emale kogemus, mis jääb talle meelde kogu eluks. See võib olla sõit kontserdile või etendusele, mõne huvitava käsitööliigi meistriklass, kokandusklass või reis kohta, millest ta on alati unistanud. Neile, kes armastavad aktiivset puhkust, sobib sõit ATV-ga, kardiga või kuumaõhupalliga, autoga driftimine vms.

Koos veedetud aeg

See on ilmselt kõige väärtuslikum kingitus. Ükski kink pole nii hinnaline kui koos veedetud aeg. Korraldage piknik looduses, jalutage pargis või veetke lihtsalt aega kodus, tehes oma ema lemmiktegevusi. Mõne aasta pärast mäletate meeldivaid hetki soojusega  hinges.

Oluline on meeles pidada, et kingituse kõige olulisem aspekt on teie tähelepanu ja hoolitsus. Valige südamlik kingitus, mis peegeldab teie tundeid ja näitab teie tänu oma emale tema armastuse ja hoolitsuse eest. Hinnake igat koos veedetud päeva, kinkige soojust ja naeratusi. Olgu see emadepäev tema jaoks eriline ja meeldejääv!

Menu
Ostukorv on tühi