Calamondin

50.00

Tootekood: 117 Kategooria:

Kirjeldus

Tsitruseline kalamondiinipuu

Kalamondiinipuu on mandariinipuu ja kumkvaadi ristand. See kooslus andis üllatava tulemuse- toataim aromaatsete mandariini viljadega. Paljudele meeldib särav ja eriline kalamondiinipuu, kuid osta otsustavad seda taime vähesed, kuna ta vajab üpris palju hoolt ning samuti on ka üpris kallis. Taim armastab niiskust ja soojust, kuna on pärit Lõuna-Aasiast.

Kas kalamondiinipuu viljasid võib süüa? Kui olete taime just poest ostnud, siis ei, kuna neid pritsitakse spetsiaalsete ainetega, mis mõjuvad taime viljadele negatiivselt. Kuid kui viljad on  kasvanud kodustes tingimustes, siis kindlasti võib. See armas tsitruseline puu mitte lihtsalt ei kaunista tuba, vaid ka rõõmustab teid oma viljadega.

Kui olete juba ammu tahtnud endale soetada kalomondiinipuud, saate seda teha meie poes. Lille olemasolu tuleb enne tellimist telefoni teel kindlaks teha. Meie taimed on alati terved ning hästi hoolitsetud, seega võib neid julgelt tellida nii kingituseks lähedasele kui ka endale kodu kaunistamiseks. Külastage kodulehel meie lillekataloogi, valiga oma lemmik eksootiline taim ning tellige!

Menu
Ostukorv on tühi