Orhidee Vanda

3.00

Additional options total:
Order total:
Tootekood: 337 Kategooria:

Toote kättesaadavuse kontrollimiseks võtke meiega ühendust e-posti või telefoni teel.
E-post: kontakt@kannike.ee Tel: +372 55 50 17 50

Kirjeldus

Armastan orhideesid. Räägitakse, et neid vaadates kaob kogu kurbus (c.) Maria Farisa

Vaadates neid lilli kurbus tõesti kaob- orhideed lummavad meid oma iluga ning imelise puuvilja lõhnaga, mida tihti kohtab kallites parfüümides. Mõelge vaid, orhideesid leidub maailmas üle 20 000 eriliigi.

Kogu selle mitmekesisuse juures paistab silma orhidee sort Vanda. See sort on kindlasti orhideede kuninganna. Tal on imeline värv väikeste leopardi mustri lõhikutega. Lill on suhteliselt nõudlik, ta vajab stabiilset õhuniiskust (umbes 70%-90%) ning samuti vaba õhutsirkulatsiooni. Seega kui soovite kellelegi kinkida Vada orhidee sorti, peab inimene olema tõeline lillede hindaja. Sellist eksootilist kingitust hindab aga igaüks!

Orhideede tähendus

Bukett orhideedest on rohkem kui lihtsalt kingitus. Need imelised ja delikaatsed lilled sümboliseerivad kevadet, harmooniat ning rikkust ning see teeb orhideedest sobiva kingituse nii mehele kui ka naisele. Lille täpne tähendus sõltub ka tema värvusest. Neid kasvatatakse kodus, neist tehakse bukette ning samuti ka kogutakse, seda kõike tänu lillede kirjeldamatule ilule ja sordi mitmekesisule.

Kui enne leidus neid lilli vaid troopilise kliimaga riikides, siis nüüd kasvavad need pea igas maailma nurgas ja seega on ka nende hind taskukohane igaühele. Meie veebilehelt saate tellida lilli nii ühekaupa kui ka buketina otse koju. Kui soovite osta orhidee sorti Vanda, siis tuleks enne lille olemasolu telefoni teel kindlaks teha. Valige välja oma lemmik, ootame teie tellimusi!