Kimp “Lilla”

47.49

Tootekood: 384 Kategooria:

Kirjeldus

See on hooajaline kimp! Toote kättesaadavuse kontrollimiseks võtke meiega ühendust e-posti või telefoni teel.
E-post: [email protected] Tel: +372 55 50 17 50

– Foto vastab suurele kimbu suurusele.

– Lillede värv võib mingil määral erineda fotol olevast värvist.

– Lillevaas ei kuulu lillekimbu maksumusse.

– Hooajaline kimp

Hooajaline lillades ja valgetes toonides bukett

Loodus on väga kaval, ta lubab meil imetleda erinevaid ning ainulaadseid lilli, kui paljud neist on ilusad vaid teatud aastaajal. Kui paluda teil seostada mõni kuu kindla lillesordiga, siis arvatavasti seostub märts näiteks tulpide ning mimoosidega, mai aga pigem maikellukeste ja sirelitega, september aga krüsanteemide ja gladioolidega.

Bukett roosidest ja hüatsintidest

Meil on pakkuda eriline lillat värvi bukett, mida saab imetleda just juunikuust septembrini. Kimp sisaldab kahvatu-lillat värvi roose väikeste õrnade lillenuppudega, hüatsintne meeldiva aroomiga ning suurte õitega hüatsinte. Nende lillede kooslus moodustab ilusa lilla buketi, mis lummab iga tüdruku oma lõhna, imelise värvi ja iluga.

Hüatsint on paljude poolt armastatud lill, sümboliseerides ilusaid ning meeldejäävaid kevadõhtuid, kuid kimpudes ei kohta neid lilli aga tihti. Meie floristid leidsid, et see probleem vajab lahendamist ning seega lõidki valgetes ja lillades toonides kimbu, mis koosneb roosidest ja hüatsintidest. Võib tunduda, et need lilled ei sobi omavahel üpris hästi kokku- ühed on kevadised hooajalised lilled, teised aga kapriissed aialilled, kuid meie buketis valitseb harmoonia. Tellige, kuni just nende lillede hooaeg veel kestab, kuna hiljem ei leia sellist imelist kimpu kusagilt. Tallinna piires kehtib ka kojuvedu!

Menu
Ostukorv on tühi